Pánské bundy

Pánské bundy své uplatnění jednoznačně najdou v zimních měsících, kdy venku teploty velmi často sahají pod bod mrazu a nám už jen teplý svetr nebo mikina nestačí. Bundy jsou totiž vyráběny tak, aby poskytly co největší komfort a hlavně udržely teplo. V zásadě můžeme bundy rozdělit právě podle aktuálního počasí. Výjimku tvoří pánské kožené bundy.

Sezona bund začíná na podzim. Právě v tuto dobu na scénu nastupují pánské podzimní bundy, které jsou typické zejména svou odolností proti vnějším vlivům, jako je sníh, déšť nebo kroupy. Na rozdíl od zimních bund nemají tak silnou podšívku, tudíž se nehodí do větší mrazů.

Největší uplatnění bund přichází v zimě. V tuto chvíli totiž sáhneme po nějaké z pánských zimních bund. Ty by měly nabízet co největší pohodlí a hlavně zadržet co nejvíce tepla. Právě u těchto bund je typickým doplňkem kapuce, která dokáže skvěle ochránit hlavu před tím nejhorším možným počasím.

Po zimě přichází jaro a s ním i pánské jarní bundy. U nich už velkou roli nehraje odolnost vůči počasí, jako spíše celkový vzhled. V tomto ohledu tedy nacházíme daleko odvážnější barvy i střih. Tyto bundy totiž již nepůsobí tolik těžkopádně, jako ty zimní.


Reklama:

Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!